Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Savaitės gyvūnų rinkimai

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Liw
Administratorius
Liw


Female Pranešimų skaičius : 166
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-12-17

Savaitės gyvūnų rinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Savaitės gyvūnų rinkimai   Savaitės gyvūnų rinkimai EmptyTr. 12 24, 2008 6:58 am

Sveiki, čia rinksime savaitės gyvūną, o rašysime už ką balsuojam Administratorei Liw
Rašykite, už kokį gyvūną basluojate ir kodėl būtent jis. Savaitės gyvūnų rinkimai Icon_cool
Beje, primenu, kad galite balsuoti kad ir už 10 gyvūnų. Savaitės gyvūnų rinkimai Icon_wink Savaitės gyvūnas gali būti tik vieną kartą. Savaitės GYVŪNAS (ne tik šuo) bus atnaujinamas kiekvieną pirmadienį. Savaitės gyvūnų rinkimai Icon_wink
Atgal į viršų Go down
https://gyvunai2.forumlt.com
Gabbana
Naujokas
Gabbana


Pranešimų skaičius : 32
Registration date : 2008-12-27

Savaitės gyvūnų rinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savaitės gyvūnų rinkimai   Savaitės gyvūnų rinkimai EmptyŠt. 12 27, 2008 6:24 am

O turiu klausimėlį. Savaitės gyvūnas gali būti 1 kartą per visą laika, ar kaip ten?
Atgal į viršų Go down
Liw
Administratorius
Liw


Female Pranešimų skaičius : 166
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-12-17

Savaitės gyvūnų rinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savaitės gyvūnų rinkimai   Savaitės gyvūnų rinkimai EmptyŠt. 12 27, 2008 2:04 pm

Taip. Turime daug gyvūnų (gyvunai.forumup.com) čia dar trūksta, bet dėl visa ko. Turime forumup'iečius mirkt :lol:
Atgal į viršų Go down
https://gyvunai2.forumlt.com
Augustė.!
Narys
Augustė.!


Female Pranešimų skaičius : 70
Age : 29
Miestas : Palanga
Registration date : 2008-12-29

Savaitės gyvūnų rinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savaitės gyvūnų rinkimai   Savaitės gyvūnų rinkimai EmptyTr. 12 31, 2008 8:55 am

Tai kaip supratau, aš už Niką galiu balsuot, nes šitam frm ji dar nebuvo. Taip išeina? AR jau ji nebegali būt nes buvo ananm?
Atgal į viršų Go down
Kėksas
Naujokas
Kėksas


Pranešimų skaičius : 49
Registration date : 2008-12-30

Savaitės gyvūnų rinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savaitės gyvūnų rinkimai   Savaitės gyvūnų rinkimai EmptyTr. 12 31, 2008 9:26 am

O viešpatie. Mane turbūt užmušt reikėtų ir Niką jei mokėtų kalbėt, mane apibartų. aš nemačiau, kad Niką senajam forume buvo savaitės gyvūnas. Jėzus kokia gėda. Tai padėkosiu čia visiems. ačiū.
Atgal į viršų Go down
Augustė.!
Narys
Augustė.!


Female Pranešimų skaičius : 70
Age : 29
Miestas : Palanga
Registration date : 2008-12-29

Savaitės gyvūnų rinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savaitės gyvūnų rinkimai   Savaitės gyvūnų rinkimai EmptyKv. 01 01, 2009 2:45 pm

Atsakys kas nors į mano klausimą? :roll:
Atgal į viršų Go down
Liw
Administratorius
Liw


Female Pranešimų skaičius : 166
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-12-17

Savaitės gyvūnų rinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savaitės gyvūnų rinkimai   Savaitės gyvūnų rinkimai EmptyPen. 01 02, 2009 7:39 am

Augustė.! rašo:
Tai kaip supratau, aš už Niką galiu balsuot, nes šitam frm ji dar nebuvo. Taip išeina? AR jau ji nebegali būt nes buvo ananm?

Taip. Už Niką balsiuot nebegali nes ji jau buvo savaitės gyvūnas. Čia toks pats forumas kaip ir anas
Atgal į viršų Go down
https://gyvunai2.forumlt.com
Sponsored content





Savaitės gyvūnų rinkimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savaitės gyvūnų rinkimai   Savaitės gyvūnų rinkimai Empty

Atgal į viršų Go down
 
Savaitės gyvūnų rinkimai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Problema del savaites gyvunu
» Savaites gyvunas:Murkis!!!
» Pasveikinimai savaitės gyvūnui.
» Buvę savaitės gyvūnai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Savaitės gyvūnas-
Pereiti į: